I. kvalifikační kolo

1.4. 2007

Ponyhandicap LP – 1. kvalifikační kolo Pony ligy 2007 pro ml. děti

Otevřená soutěž pro všechny kategorie pony a jezdce do 16ti let.Pro děti 8-12 let je soutěž 2.kvalifikací pro PONY LIGU 2007. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2. Věcné ceny v hodnotě min.2000.- Kč. Zápisné 350,- Kč.

označené dvojice bojovaly o body do Pony ligy

Poř. Jezdec Kůň Oddíl Zákl. kolo Rozesk.
Body Čas Body Čas
1. Březinová Johanka LORD FLORIMA Jezdecký klub REDMILL 0.00 52.22 0.00 31.42
2. Homolová Alena PAMELA 9 JS Bost B. 0.00 53.91 0.00. 33.77
3. Homolová Alena MOHYKÁN 1 JS Bost B. 0.00 51.24 0.00 34.06
4. Přikrylová Lucie BELTIN Handicap klub Pamír 0.00 56.31 0.00 35.54
5. Březinová Johanka WISCHIBO Jezdecký klub REDMILL 0.00 51.57 0.00 35.94
6. Šalek Jakub MERCI 3 Dagmar Šalková – Oxer 0.00 57.26 4.00 32.81
7. Šrámek Ondřej GIOM 1 JO TJ Primátor Litomyšl 0.00 55.23 4.00 33.78
8. Šalková Tina GERA 1 Dagmar Šalková – Oxer 0.00 48.69 4.00 34.23
9. Szitášová Chiara LEON 16 Jezdecké středisko Řitka 0.00 55.10 4.00 35.12
10. Šalková Tina ŠERON 1 Dagmar Šalková – Oxer 0.00 49.50 4.00 35.61
11. Šalek Jakub AMÁLKA 3 Dagmar Šalková – Oxer 0.00 51.23 vyl.
11. Homolová Alena NIGHT BOY JS Bost B. 0.00 50.86 vyl.
11. Matoušková Markéta BAILEYS 1 Pardubický jezdecký klub 0.00 50.63 vyl.
11. Lešetická Tereza KRISTAL Jezdecké středisko Řitka 0.00 49.30 vyl.
16. Barchánková Kateřina BACCARA Se.M. JK J+K 4.00 48.97
17. Přikrylová Lucie MON CHERY Handicap klub Pamír 4.00 54.17
18. Šimáčková Natálie NOBLESS JK Komárno – Nymburk 4.00 64.54
19. Bičovská Lucie HEDY JS Podkovářství Řeřichy 8.00 55.90
20. Barchánková Karolína SAYONARA MP JK J+K 8.00 65.57
21. Přikrylová Lucie EL PEGAS Handicap klub Pamír 10.00 83.39
22. Boháčová Petra MEDUNKA 1 Jezdecká stáj Delta.o.s. vyl.
22. Boháčová Petra ELIOT 2 Jezdecká stáj Delta.o.s. vyl.

SP – 1. kvalifikační kolo Pony Extraligy 2007

Soutěž je otevřená pro všechny kategorie pony a jezdce do 16 let. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2.Věcné ceny v hodnotě min.2000,-Kč. Zápisné 350,- Kč.

označené dvojice bojovaly o body do Pony extraligy

Poř. Jezdec Kůň Oddíl Zákl. kolo Rozesk.
Body Čas Body Čas
1. Homolová Alena NIGHT BOY JS Bost B. 0.00 44.12 0.00 31.03
2. Březinová Johanka LORD FLORIMA JK REDMILL 0.00 46.59 0.00 32.33
3. Homolová Alena PAMELA 9 JS Bost B. 0.00 46.22 0.00 33.10
4. Březinová Johanka WISCHIBO JK REDMILL 0.00 45.32 0.00 34.87
5. Přikrylová Lucie EL PEGAS Handicap klub Pamír 0.00 46.40 0.00 36.70
6. Šalková Tina GERA 1 Dagmar Šalková – Oxer 0.00 43.47 4.00 34.34
7. Šalková Tina ŠERON 1 Dagmar Šalková – Oxer 0.00 43.67 4.00 34.71
8. Šimáčková Natálie NOBLESS JK Komárno – Nymburk 0.00 47.28 4.00 49.14
9 Szitášová Chiara LEON 16 Jezdecké středisko Řitka 0.00 50.38 vyl.
10. Šalek Jakub AMÁLKA 13 Dagmar Šalková – Oxer 4.00 53.32
11. Bičovská Lucie HEDY Jezdecká stáj Podkovářství Řeřichy 4.00 62.26
12. Přikrylová Lucie BELTIN Handicap klub Pamír 4.00 56.68
13. Přikrylová Lucie MON CHERRY Handicap klub Pamír 12.00 63.00
14. Barchánková Kateřina BACCARA Se.M. JK J+K vyl.

Skoková soutěž ZL – 1. kvalifikační kolo Teenager 2007

Soutěž otevřená pro všechny jezdce a koně.Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2. Pro jezdce do 21 let je soutěž 2.kvalifikací seriálu TEENAGER 2007. Věcné ceny v hodnotě min. 2000,- Kč. Zápisné 350,- Kč.

označené dvojice bojovaly o body do Teenager

Poř.

Jezdec

Kůň

Oddíl

Zákl. kolo
Body Čas
1. Perníčková Jana ÚSVIT 2 JK Heroutice 0.00 47.17
2. Bičovská Lucie LADY 23 Jezdecká stáj Podkovářství Řeřichy 4.00 47.69
3. Perníčková Jana JASNOST JK Heroutice 4.00 48.34
4. Mrázková Veronika HARLEM 1 JK Líšnice 5+jeden 4.00 49.53
5. Jírová Kateřina SCHAY JK Čápův Dvůr 8.00 48.16
6. Chlastáková Michaela FERNET JK Neveklov 17.00 67.42

 

II. kvalifikační kolo

12.-13.5. 2007

Ponyhandicap LP – 2. kvalifikační kolo Pony ligy 2007 pro ml. děti

Otevřená soutěž pro všechny kategorie pony a jezdce do 16ti let.Pro děti 8-12 let je soutěž 2.kvalifikací pro PONY LIGU 2007. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2. Věcné ceny v hodnotě min.2000.- Kč. Zápisné 350,- Kč.

označené dvojice bojovaly o body do Pony ligy

Poř. Jezdec Kůň Oddíl Zákl. kolo Rozesk.
Body Čas Body Čas
1. Szitášová Chiara LEON 16 Jezdecké středisko Řitka 0.00 64.18 0.00 36.76
2. Boháčová Petra TARA 16 Jezdecká stáj Delta.o.s. 0.00 62.99 0.00 37.02
3. Boháčová Petra ELIOT 2 Jezdecká stáj Delta.o.s. 0.00 69.86 3.00 43.53
4. Šrámek Ondřej GIOM 1 JO TJ Primátor Litomyšl 0.00 57.64 4.00 35.03
5. Brodská Miroslava GLADIÁTOR 1 JS Hubert Přítoky 0.00 58.07 4.00 35.13
6. Přikrylová Lucie E.T. – LORICUS Handicap klub Pamír 0.00 53.83 8.00 29.52
7. Vávrová Zdeňka WENDY 1 Jezd.stáj MAZVA Čakov o.s. 0.00 64.16 elim.
7. Homolová Alena MOHYKÁN 1 JS Bost B. 0.00 56.98 elim.
9. Šimáčková Natálie NOBLESS JK Komárno – Nymburk 4.00 56.19
10. Šidlová Veronika LUCAS 5 JS Opatrný Hořovice 4.00 63.19
11. Lešetická Tereza KRISTAL Jezdecké středisko Řitka 4.00 65.91
12. Miletínová Petra LORINO JK Heroutice 4.00 68.42
13. Přikrylová Lucie BELTIN Handicap klub Pamír 7.00 80.15
14. Matoušková Markéta BAILEYS 1 Pardubický jezdecký klub 8.00 66.52
15. Šnýdrová Dominika SYDNY JK Hipo Jihlava 9.00 91.53
16. Kamírová Barbora PRINCESS AIDA JK Borová 10.00 76.59
17. Trávníček Viktor DRAK 11 JK PZOO Chomutov 11.00 83.57
18. Přikrylová Lucie EL PEGAS Handicap klub Pamír elim.
18. Kůsová Nelly KYLY Pony club Přibyslav elim.
18. Kamírová Barbora BERUŠKA 4 JK Borová elim.
18. Lešetická Tereza DAISY 11 Jezdecké středisko Řitka elim.
18. Vlášková Tereza DAIA TJ Hřebčín Kubišta elim.

Ponyhandicap SP – 2. kvalifikační kolo Pony Extraligy 2007

Soutěž je otevřená pro všechny kategorie pony a jezdce do 16 let. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2.Věcné ceny v hodnotě min.2000,-Kč. Zápisné 350,- Kč.

označené dvojice bojovaly o body do Pony extraligy

Poř. Jezdec Kůň Oddíl Zákl. kolo Rozesk.
Body Čas Body Čas
1. Kovářová Marie LATINA 3 SS Starkon Nová Říše 0.00 74.29 0.00 51.42
2. Rajdlová Iveta FEŠÁK IWT JK Dítě a kůň 0.00 75.15 8.00 51.99
3. Boháčová Petra ELIOT 2 Jezdecká stáj Delta.o.s. 0.00 85.02 14.00 61.94
4. Šimáčková Natálie NOBLESS JK Komárno – Nymburk 0.00 75.60 22.00 65.11
5. Brodská Miroslava GLADIÁTOR 1 JS Hubert Přítoky 0.00 73.57 elim.
6. Novák Jan BANJO JK Tarpan 4.00 78.73
7. Šrámek Ondřej GIOM 1 JO TJ Primátor Litomyšl 4.00 82.40
8. Přikrylová Lucie E.T. – LORICUS Handicap klub Pamír 4.00 82.54
9. Přikrylová Lucie El PEGAS, MON CHERRY Handicap klub Pamír 8.00 77.94
10. Řeháková Aneta EL GRAND SILVER O.S. Apolenka 8.00 78.31
11. Neradová Andrea TONY 2 Jezdecký klub Atrej 8.00 79.72
12. Homolová Alena PAMELA 9 JS Bost B. 8.00 79.94
13. Šidlová Veronika LUCAS 5 JS Opatrný Hořovice 8.00 84.42
14. Vávrová Zdeňka PATRIK 3 Jezd.stáj MAZVA Čakov o.s. 11.00 94.34
15. Bičovská Lucie HEDY Jezdecká stáj Podkovářství Řeřichy 21.00 87.43
16. Szitášová Chiara LEON 16 Jezdecké středisko Řitka elim.
16. Kůsová Nelly KYLY Pony club Přibyslav elim.
16. Lešetická Tereza KRISTAL Jezdecké středisko Řitka elim.
16. Lešetická Tereza DAISY 11 Jezdecké středisko Řitka elim.
16. Šnýdrová Dominika SYDNY JK Hipo Jihlava elim.
16. Matoušková Markéta BAILEYS 1 Pardubický jezdecký klub elim.

Skoková soutěž ZL – 2. kvalifikační kolo Teenager 2007

Soutěž otevřená pro všechny jezdce a koně.Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2. Pro jezdce do 21 let je soutěž 2.kvalifikací seriálu TEENAGER 2007. Věcné ceny v hodnotě min. 2000,- Kč. Zápisné 350,- Kč.

označené dvojice bojovaly o body do Teenager

Poř. Jezdec Kůň Oddíl Zákl. kolo Rozesk.
Body Čas Body Čas
1. Szitášová Chiara LEON 16 Jezdecké středisko Řitka 0.00 64.18 0.00 36.76
2. Boháčová Petra TARA 16 Jezdecká stáj Delta.o.s. 0.00 62.99 0.00 37.02
3. Boháčová Petra ELIOT 2 Jezdecká stáj Delta.o.s. 0.00 69.86 3.00 43.53
4. Šrámek Ondřej GIOM 1 JO TJ Primátor Litomyšl 0.00 57.64 4.00 35.03
5. Brodská Miroslava GLADIÁTOR 1 JS Hubert Přítoky 0.00 58.07 4.00 35.13
6. Přikrylová Lucie E.T. – LORICUS Handicap klub Pamír 0.00 53.83 8.00 29.52
7. Vávrová Zdeňka WENDY 1 Jezd.stáj MAZVA Čakov o.s. 0.00 64.16 elim.
7. Homolová Alena MOHYKÁN 1 JS Bost B. 0.00 56.98 elim.
9. Šimáčková Natálie NOBLESS JK Komárno – Nymburk 4.00 56.19
10. Šidlová Veronika LUCAS 5 JS Opatrný Hořovice 4.00 63.19
11. Lešetická Tereza KRISTAL Jezdecké středisko Řitka 4.00 65.91
12. Miletínová Petra LORINO JK Heroutice 4.00 68.42
13. Přikrylová Lucie BELTIN Handicap klub Pamír 7.00 80.15
14. Matoušková Markéta BAILEYS 1 Pardubický jezdecký klub 8.00 66.52
15. Šnýdrová Dominika SYDNY JK Hipo Jihlava 9.00 91.53
16. Kamírová Barbora PRINCESS AIDA JK Borová 10.00 76.59
17. Trávníček Viktor DRAK 11 JK PZOO Chomutov 11.00 83.57
18. Přikrylová Lucie EL PEGAS Handicap klub Pamír elim.
18. Kůsová Nelly KYLY Pony club Přibyslav elim.
18. Kamírová Barbora BERUŠKA 4 JK Borová elim.
18. Lešetická Tereza DAISY 11 Jezdecké středisko Řitka elim.
18. Vlášková Tereza DAIA TJ Hřebčín Kubišta elim.

 

III. kvalifikační kolo

9.6. 2007 Zduchovice

Ponyhandicap LP – 3. kvalifikační kolo Pony ligy 2007 pro ml. děti

Otevřená soutěž pro všechny kategorie pony a jezdce do 16ti let.Pro děti 8-12 let je soutěž 2.kvalifikací pro PONY LIGU 2007. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2. Věcné ceny v hodnotě min.2000.- Kč. Zápisné 350,- Kč.

označené dvojice bojovaly o body do Pony ligy

Poř.

Jezdec

Kůň

Oddíl

Zákl. kolo

Rozesk.

Body

Čas

Body

Čas

1. Krulichová Lucie DESTINY La Boheme JO La-Boheme Zduchovice 0.00 42.20
2. Miletínová Petra LORINO JK Heroutice 0.00 44.16
3. Šalek Jakub MERCI 3 Dagmar Šalková – Oxer 0.00 47.19
4. Trávníček Viktor DRAK 11 JK PZOO Chomutov 0.00 47.26
5. Přikrylová Lucie MON CHERY Handicap klub Pamír 0.00 49,57
6. Hronová Ivana MAXIMO COPILOT Horse Academy 0.00 49.75
7. Půlpánová Anděla NIGHTBEAUTY T. JK Benátky u Sázavy 0.00 50.35
8. Kamírová Barbora PRINCESS AIDA JK Borová 0.00 51.21
8. Přikrylová Lucie BELTIN Handicap klub Pamír 0.00 51.21
10. Kovářová Marie LATINA 3 SS Starkon Nová Říše 0.00 54.34
11. Řezníčková Dominika JACK 4 JK Stará Boleslav 0.00 55.64
12. Kamírová Barbora BERUŠKA 4 JK Borová 0.00 56.37
13. Vávrová Zdeňka LIMBA 1 JS Delta, o.s. 0.00 57.29
14. Boháčová Petra TARA 16 Jezdecká stáj Delta.o.s. 0.00 57.37
15. Boháčová Petra ELIOT 2 Jezdecká stáj Delta.o.s. 2.00 66.95
16. Březinová Johanka LORD FLORIMA Jezdecký klub REDMILL 4.00 54.41
17. Březinová Johanka WISCHIBO Jezdecký klub REDMILL 4.00 50.51
18. Šalková Tina ŠERON 1 Dagmar Šalková – Oxer 4.00 58.01
19. Halíková Andrea ARKOS JK Vidovice 5.00 63.56
20. Řezníčková Dominika JURÁŠ 5 JK Stará Boleslav 6.00 66.54
21. Kraus Ondřej VIKY 4 JK Dick Lipí 26.00 97.16
Bičovská Lucie HEDY JS Podkovářství Řeřichy ELIM
Kuchrechtová Anna TOSCA 1 JK Equuleus Praha ELIM
Sophonová Anna IRVEL JS Bardonová – sedlářství Jan Hauzr ELIM
Szitášová Chiara MOHYKÁN 1 Jezdecké středisko Řitka ELIM
Rajglová Aneta NELLY 6 JO La Boheme Zduchovice nestart. RET

Ponyhandicap SP – 3. kvalifikační kolo Pony Extraligy 2007

Soutěž je otevřená pro všechny kategorie pony a jezdce do 16 let. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2.Věcné ceny v hodnotě min.2000,-Kč. Zápisné 350,- Kč.

označené dvojice bojovaly o body do Pony extraligy

Poř. Jezdec Kůň Oddíl Zákl. kolo Rozesk.
Body Čas Body Čas
1. Březinová Johanka LORD FLORIMA JK REDMILL 0.00 55.86 0.00 26.61
2. Šalková Tina ŠERON 1 Dagmar Šalková – Oxer 0.00 55.72 0.00 27.12
3. Krulichová Michaela NIGHTFEVER JO La-Boheme Zduchovice 0.00 67.26 1.00 28.42
4. Homolová Alena PAMELA 9 JS Bost B. 0.00 63.52 1.00 28.55
5. Přikrylová Lucie BELTIN Handicap klub Pamír 0.00 63.00 2.00 29.09
6. Krulichová Michaela MARS STAR JO La-Boheme Zduchovice 0.00 66.04 4.00 27.15
7. Boháčová Petra TARA 16 Jezdecká stáj Delta.o.s. 0.00 61.35 5.00 32.01
8. Rajdlová Iveta FEŠÁK IWT JK Dítě a kůň 0.00 68.15 5.00 32.54
9. Tomaidesová Sandra SANDY 1 JK Louňovice 0.00 65.25 7.00 30.68
10. Kovářová Marie LATINA 3 SS Starkon Nová Říše 0.00 66.08 7.00 34.04
11. Neradová Andrea TONY 2 Jezdecký klub Atrej 0.00 65.67 14.00 33.52
12. Krulichová Lucie DESTINY La Boheme JO La-Boheme Zduchovice 0.00 61.05 18.00 41.94
13. Vávrová Zdeňka LIMBA 1 Jezd.stáj MAZVA Čakov o.s. 0.00 65.80 22.00 45.12
14. Šimáčková Natálie NOBLESS JK Komárno – Nymburk 0.00 57.57 elim. 2.nep.
15. Rajdlová Iveta MEIBL JK Dítě a kůň 2.00 71.38
16. Březinová Johanka WISCHIBO JK REDMILL 4.00 59.87
17. Homolová Alena NIGHT BOY JS Bost B. 4.00 60.63
18. Přikrylová Lucie EL PEGAS, MON CHERRY Handicap klub Pamír 12.00 82.87
Bičovská Lucie HEDY Jezdecká stáj Podkovářství Řeřichy
Szitášová Chiara LEON 16 Jezdecké středisko Řitka

Skoková soutěž ZL – 3. kvalifikační kolo Teenager 2007

Soutěž otevřená pro všechny jezdce a koně.Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2. Pro jezdce do 21 let je soutěž 2.kvalifikací seriálu TEENAGER 2007. Věcné ceny v hodnotě min. 2000.- Kč. Zápisné 350,- Kč.

označené dvojice bojovaly o body do Teenager

Poř.

Jezdec

Kůň

Oddíl

Zákl. kolo Rozesk.
Body Čas Body Čas
1. Tomaidesová Sandra CARMEN 3 JK Louňovice 0.00 63.49 0.00 29.38
2. Hudcová Barbora KRISSIA JK Dítě a kůň 0.00 59.59 0.00 31.78
3. Růžičková Ilona LUMP 2 EQILON Mělník 0.00 58.71 0.00 31.86
4. Perníčková Jana JASNOST JK Heroutice 0.00 62.56 0.00 31.98
5. Prokešová Karolína JAMIRA  JK Jindřichův Hradec 0.00 57.79 0.00 32.54
6. Žáčková  Barbora DIANA Horse Academy 0.00 59.66 0.00 34.21
7. Křížová Magdalena WANESSA JK Voleveč 0.00 58.16 0.00 37.16
 8. Hájovská Gabriela JACK DANIELS JS Opatrný Hořovice 0.00 60.03 0.00 37.59
9. Sklenářová Nikola BELLISSIMA JK KOMANDOR Kondratice 0.00  59.73 0.00 37.69
10. Prokešová Karolína ROBIN JK Jindřichův Hradec 0.00 59.51 4.00 31.41
11. Pokorná Barbora GOLIÁŠ 1 JK Jasanka 0.00 54.41 4.00 34.32
12. Szitášová Chiara LUKY 1 Jezdecké středisko Řitka 0.00 60.08 4.00  35.03
13. Mikšíková Karolina CHVÍLE 2 JK Všetice 0.00 59.96 4.00 36.60
14. Perníčková Jana ÚSVIT 2 JK Heroutice 0.00 59.70 7.00 40.52
15. Vidímová Sára LANCELOT MISI JK Všetice 0.00 61.06 7.00 40.99
16. Szitášová Chiara LIPAN Jezdecké středisko Řitka 0.00 57.07 8.00 34,12
17. Straka Vladislav JASPA Stáj Straka Němčovice 0.00 64.95 9.00 38.12
18. Fialová Milena POL JS Fiala 0.00 60.40 24.00 49.26
19. Adam Přemysl UNESCO 1 Jezdecký klub Adam, o.s. 0.00 62.24 ELM
20. Kovářová Marie RENOIRE SS Starkon Nová  Říše 1.00 67.64
21. Krulichová Lucie PEM JO La-Boheme Zduchovice 4.00 58.96
22. Hučíková Barbora FOX JK Dítě a kůň 4.00 59.40
23. Adam Přemysl ALANGO Z Jezdecký klub Adam, o.s. 4.00 61.61
24. Mikšíková Karolina MAB JK Všetice 4.00 61.77
25. Jírová  Kateřina SCHAY JK Čápův Dvůr 4.00 62.69
26. Slavotínková Tereza GILMORE JS Bardonová – sedlářství Jan Hauzr 4.00 63.19
 27. Šnajdrová Monika BARON TRENK Jezdecký klub Benátky u Sázavy 5.00 66.49
28. Hudcová Barbora GOLDIE 1 JK Dítě a kůň 5.00  69.08
 29. Hájovská Gabriela FAMOUS JS Opatrný Hořovice 7.00 74.49
30. Szitášová Chiara WALDECK Jezdecké středisko itka 7.00 77.37
31. Krulichová Michaela LAREDO JO La-Boheme Zduchovice 8.00 59,10
32. Mrázková Veronika HARLEM 1 JK Líšnice 5+jeden 8.00  62.44
33. Hudcová Barbora VIKYTA JK Dítě a kůň 8.00  62.48
34. Krátká Veronika CONCORD 49  JO La-Boheme Zduchovice 8.00 65.14
35. Fialová Milena ANTONIO JS Fiala 8.00 80.67
36. Volšická Marie DAISY JK Ostrov 9.00 68.66
37. Kotalová  Lucie PAMELA 3 Jezdecká společnost Vidhošť 12.00 59.40
Staňková Lenka ENRIQUE La-Boheme Zduchovic ELIM Pád
Dušek Pavel ROYAL JK Dítě a kůň ELIM
Křížová Magdalena EGOŠ JK Voleveč ELIM
Kličková Michaela CLAUDIUS Jezdecký klub Benátky u Sázavy ELIM
Kličková Michaela DAFNÉ 2 Jezdecký klub Benátky u Sázavy ELIM
Kukrechtová Barbora QUESTOR JK Equuleus Praha ELIM
Perníčková Jana KLÍVIE JK Heroutice ELIM
Kotalová Lucie LINDA 26 Jezdecká společnost Vidhošť ELIM
Laiblová  Pavla LUNETKA Jezdecká stáj Prela – Nové Svržno ELIM
Šoufková Lucie REBEKA 9 TJ Hřebčín Kubišta ELIM
Božíková Veronika DUNKA JK Ostrov RET nest.
Božíková Veronika ONDRÁŠ/OHAIO JK Ostrov RET nest.

 

IV. kvalifikační kolo

21.7. 2007 Rudná p. Pradědem

Ponyhandicap LP – 4. kvalifikační kolo Pony ligy 2007 pro ml. děti

Otevřená soutěž pro všechny kategorie pony a jezdce do 16ti let.Pro děti 8-12 let je soutěž 2.kvalifikací pro PONY LIGU 2007. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2. Věcné ceny v hodnotě min.2000.- Kč. Zápisné 350,- Kč.

označené dvojice bojovaly o body do Pony ligy

Poř.

Jezdec

Kůň

Oddíl

Zákl. kolo

Rozesk.

Body

Čas

Body

Čas

1. Šalková Tina ŠERON 1 Dagmar Šalková – Oxer 0.00 61.11 0.00 35.44
2. Kubrická Kateřina BOHEMIA WILD BOY Sportovní stáj Kubrický 0.00 65.22 0.00 35.52
3. Dostálová Hana CIT 1 Pony klub Olešnice 0.00 67.00 0.00 40.19
4. Kubrická Kateřina WESTERMOOR OPAL Sportovní stáj Kubrický 0.00 58.59 4.00 34.13
5. Trávníček Viktor DRAK 11 JK PZOO Chomutov 0.00 66.03 4.00 37.18
6. Kubová Andrea SINGRIT HB Stáj SKL Trojanovice 0.00 66.13 8.00 38.15
7. Přikrylová Lucie UNIJA Handicap klub Pamír 0.00 60.00 8.00 40.09
8. Šrámek Ondřej GIOM1 JO TJ Primátor Litomyšl 0.00 62.03 12.00 44.25
9. Bednář Michal THOR Jezdecké sdr. Hobit Domašov 0.00 66.69 20.00 49.00
10. Podsklanová Barbora Bohemian Freyr Pony klub Olešnice 1.00 69.25
11. Bednář Michal BÁRA 11 Jezdecké sdr. Hobit Domašov 1.00 70.63
12. Kučerová Kateřina DURANGO Pony klub Olešnice 4.00 59.84
13. Vachutková Lenka PEGAS 12 JO Dubicko 4.00 61.03
14. Byrtusová Petra ALEXANDER Stáj JK Chotěbuz, o. s. 4.00 64.34
15. Švihorová Nikol BERTÍK 4 JK Epona Jistebník 4.00 66.75
16. Kvapilík Milan MILICE-TILAK TJ – Sdr. chovatelů a přátel koní 5.00 67.55
17. Smékalová Kamila SALINA Miroslav Smékal 6.00 72.66
18. Horáková Julie NERO 12 TJ JK Trojanovice 6.00 74.15
19. Přikrylová Lucie EL PEGAS Handicap klub Pamír 8.00 55.81
20. Strnadlová Lucie MARIO 2 Stáj SKL Trojanovice 8.00 64.78
21. Dostálová Lenka LIKEN 1 Pony klub Olešnice 8.00 80.91
22. Byrtusová Petra SALLY IZABEY Stáj JK Chotěbuz, o. s. 16.00 79.22
Brusová Patricie LINDA 27 Vítkovská Obchodní s.r.o. ELIM 2. neposlušnost
Chlanda Miloš DOLLOM SIR  LANCELOT TJ ST SCHPK Stáj Pension Omega ELIM 2. neposlušnost
Měrková Kateřina ARANKA 11 TJ – Sdr. chovatelů a přátel koní ELIM nedodržení trati
Bužková Hana LUCKA 11 TJ JK Trojanovice ELIM 2. neposlušnost
Šalek Jakub SHEILA 2 Dagmar Šalková – Oxer ELIM pád koně, jezdce

Ponyhandicap SP – 4. kvalifikační kolo Pony Extraligy 2007

Soutěž je otevřená pro všechny kategorie pony a jezdce do 16 let. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2.Věcné ceny v hodnotě min.2000,-Kč. Zápisné 350,- Kč.

Skoková soutěž ZL – 4. kvalifikační kolo Teenager 2007

Soutěž otevřená pro všechny jezdce a koně. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2. Pro jezdce do 21 let je soutěž 2.kvalifikací seriálu TEENAGER 2007. Věcné ceny v hodnotě min. 2000.- Kč. Zápisné 350,- Kč.

 

V. kvalifikační kolo

16.9.  2007

Ponyhandicap LP – 5. kvalifikační kolo Pony ligy 2007 pro ml. děti

Otevřená soutěž pro všechny kategorie pony a jezdce do 16ti let.Pro děti 8-12 let je soutěž 2.kvalifikací pro PONY LIGU 2007. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2.
Věcné ceny v hodnotě min.2000.- Kč. Zápisné 350,- Kč.

Ponyhandicap SPB – 5. kvalifikační kolo Pony Extraligy 2007

Soutěž je otevřená pro všechny kategorie pony a jezdce do 16 let. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2.Věcné ceny v hodnotě min.2000,-Kč. Zápisné 350,- Kč.

Skoková soutěž ZL – 5. kvalifikační kolo Teenager 2007

Soutěž otevřená pro všechny jezdce a koně. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2. Pro jezdce do 21 let je soutěž 2.kvalifikací seriálu TEENAGER 2007. Věcné ceny v hodnotě min. 2000.- Kč.
Zápisné 350,- Kč.

 

VI. kvalifikační kolo

6.10. 2007 Trojanovice

Ponyhandicap LP – 6. kvalifikační kolo Pony ligy 2007 pro ml. děti

Otevřená soutěž pro všechny kategorie pony a jezdce do 16ti let.Pro děti 8-12 let je soutěž 2.kvalifikací pro PONY LIGU 2007. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2.
Věcné ceny v hodnotě min.2000.- Kč. Zápisné 350,- Kč.

Ponyhandicap SPB – 6. kvalifikační kolo Pony Extraligy 2007

Soutěž je otevřená pro všechny kategorie pony a jezdce do 16 let. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2.Věcné ceny v hodnotě min.2000,-Kč. Zápisné 350,- Kč.

Skoková soutěž ZL – 6. kvalifikační kolo Teenager 2007

Soutěž otevřená pro všechny jezdce a koně. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2. Pro jezdce do 21 let je soutěž 2.kvalifikací seriálu TEENAGER 2007. Věcné ceny v hodnotě min. 2000.- Kč.
Zápisné 350,- Kč.

 

VII. kvalifikační kolo + finále

24.11. 2007

Ponyhandicap LP – 7. kvalifikační kolo Pony ligy 2007 pro ml. děti

Otevřená soutěž pro všechny kategorie pony a jezdce do 16ti let.Pro děti 8-12 let je soutěž 2.kvalifikací pro PONY LIGU 2007. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2.
Věcné ceny v hodnotě min.2000.- Kč. Zápisné 350,- Kč.

Ponyhandicap SPB – 7. kvalifikační kolo Pony Extraligy 2007

Soutěž je otevřená pro všechny kategorie pony a jezdce do 16 let. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2.Věcné ceny v hodnotě min.2000,-Kč. Zápisné 350,- Kč.

Skoková soutěž ZL – 7. kvalifikační kolo Teenager 2007

Soutěž otevřená pro všechny jezdce a koně. Hodnocení dle st. A čl. 238.2.2. Pro jezdce do 21 let je soutěž 2.kvalifikací seriálu TEENAGER 2007. Věcné ceny v hodnotě min. 2000.- Kč.
Zápisné 350,- Kč.